Chce snad být fitnessačkou? Berdychova Ester do toho ve fitku buší pořádně

Její partner je tenista, ona tenis také miluje a navíc je pořádně zamilovaná do sportu jako takého.Také je to na ní vidět, protože Ester má postavu pořádně vysekanou a nehodlá přestat. Chystá se snad na bikini fitness?

ESTER SÁTOROVÁ (24) je stále velmi mladinkou dívkou, už ovšem je ženou momentálně stále nejlepších, ač tápajícího, českého tenisty Tomáše Berdycha. Všichni o ní ví, že je mimořádně krásná a s Tomášem cestuje, jenže si umí najít čas i na svůj modeling a hlavně na cvičení, což také pravidelně sdílí na sociálních sítích.

Naposledy si na cvičení vzala pořádně sexy outit a díky tomu jsme měli ideální možnost posoudit, v jaké formě se momentálně nachází. Kdo čekal před zimou nějaké polevení, tak by se pletl, Ester a její tělo jsou totiž v parádní formě a Berdych by si z nich mohl vzít příklad.

Ten totiž zažívá další podprůměrnou sezónu a stále je mimo elitní desítku a o Turnaji Mistrů v Londýně si může nechat s největší pravděpodobností jen zdát. No, alespoň bude mít více času na svoji Ester, která si pozornost bezesporu zaslouží…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno