Další progres. Noid už je skoro jako The Rock

Za rok jako The Rock, to je cíl Vaška Noida Bárty. Sice se mu to tak rychle nepovedlo, ale nepolevuje a stále jede naplno. Podívejte se na postavu českého muzikálové zpěváka, co je ale kus chlapa, že?

VÁCLAV NOID BÁRTA (37) po nepovedeném posledním vztahu šel do fitka a začal pořádně cvičit. Cíl si dal hodně sebevědomý, chce vypadat jako The Rock. Za rok cvičení ale dosáhl na pořádnou změnu a je z něj hora svalů, která už se pomalu ani nevejde do žádného kostýmu, které Vašek nosí na divadelních prknech.

Naprosto propadl cvičení, které provozuje každý den a je to na něm vidět. Je to pořádná korba a chlapák, kterému nejspíše žádná žena na světě nedokáže odolat. A jelikož je sám, je jasné, že těch fanynek musí mít opravdu nespočet. Navíc si klidně s každou z nich může bez výčitek užívat.

Tohle tělo totiž chce mít v posteli snad každá žena. Není nad vidět, že se chlap o sebe poctivě stará a chce vypadat dobře. Tak uvidíme, kdy z něj skutečně bude The Rock. Upřímně má k němu ještě hodně daleko, ale když vytrvá, tak nic není nemožné…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno