reklama

Emerson Fittipaldi je i s rodinou v Praze! Legenda F1 zde natáčí Magnuskův film

sdílejte tento článek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp

sdílejte tento článek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

V Praze není zdaleka poprvé, dvojnásobný mistr světa F1 Emerson Fittipaldi si hlavní město České republiky oblíbil. Tentokrát však nedorazil pouze za zábavou, ale i za prací. I když, jak se to vezme. „Střihne“ si totiž jednu z rolí v připravovaném filmu Tomáše Magnuska Stáří není pro sraby. Objeví se tedy po boku tuzemských hvězd jako Rudolf Hrušínský mladší, Jiří Krampol, Martin Dejdar a další.

Jeden z nejlepších závodníků všech dob a legenda motoristického sportu má v Praze po většinu času, který zde stráví, vlastní soukromý program. A my jsme mohli být alespoň částečně u toho. Asi není náhodou, že první kroky Emersona spolu s třináctiletým synem Emem vedly do Praga Arény na motokáry. Emo, stejně jako tatínek závodí, právě v motokárách už dosáhl celé řady úspěchů na světové úrovni. „Když mi Tonda Charouz řekl, že pan Fittipaldi dorazí, bral jsem to jako jeden z jeho oblíbených vtípků. Jak se tu pak objevil, nevěřil jsem vlastním očím. Tím spíš, když zde strávil velkou část dne on i jeho rodina. Opravdu jde o jeden z mých životních zážitků,“ pochvaloval si viditelně dojatý Luboš Tenkl, který motokárovou arénu v Horních Počernicích vlastní a provozuje (https://pragaarena.cz/cs/)

A zatímco Emerson a Emo měřili síly na trati, s manželkou slavného závodníka a s Dominikou Myslivcovou, (Dominika bude hereckou kolegyni Emersona ve zmíněném filmu) ,jsme vyrazili do butiku Kristianna česko-arménské módní návrhářky Kristiny Oganesian jen kousek od Pařížské ulice. Malý dárek samozřejmě dostala i Fittipaldiho osmiletá dcera Vittoria. „Nikdy bych nevěřila, že si u mě někdo tak slavná, jako je manželka Emersona Fittipaldiho, vybere model. Úplně jsem se z toho celá rozklepala.“ A pak už zase zpátky do Praga Arény na něco dobrého k jídlu v tamní vyhlášené restauraci. Emerson a Emo mezitím ztratil pojem o čase. „Skvěle jsme si zajezdili, mají to tu perfektní. Že už jsem motokárových tratí viděl opravdu hodně, ale tahle opravdu patří k nejlepším,“ usmíval se Emerson.

V pondělí si držitel dvou titulů z Indianapolis 500 odbude pracovní povinnosti, když dorazí opět do Praga areny, aby zde absolvoval natáčen a potom i tiskovou konferenci ke snímku Stáří není pro sraby. A kdo ví, třeba ho některý z herců vyzve na pár okruhů. Poměřit síly s tato slavným závodníkem, to se nestává každý den… 

Více o filmu najdete zde:
https://www.fdb.cz/film/stari-neni-pro-sraby/169545

 

reklama

reklama
reklama
reklama