reklama

Sestra práskla víc, než měla? Henrikh Mkhitaryan prý míří do Arsenalu!

sdílejte tento článek

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
WhatsApp

sdílejte tento článek

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
WhatsApp

To jsou teda věci!  Zdálo se, že jeho přestup do Manchesteru United je hotovou věcí. Jenže všechno může být jinak a HENRIKH MKHITARYAN (27) se prý může objevit v kádru Arsenalu Londýn. Alespoň to naznačila jeho sestra Monika.

Hvězda Borussie Dortmund z německého velkoklubu odejde, to je v podstatě jasné. Jenže kam? Manažer MU Mourinho už spřádal plány, jak ho zapracuje do rodícího se hvězdného kádru. Jenomže mu ho může před nosem vyfouknout konkurence, konrétně starý lišák Arsene Wenger. Sportovní ředitel Dortmundu Michael Zorc se nechal slyšet, že arménský ostrostřelec se musí do konce týdne rozhodnout, kam povedou jeho další kroky.

Podle všeho už je jasno. Alespoň tak to vidí jeho sestra Monika, která pracuje UEFA a má tak mimo jiné přehled také o tom, kdo kam míří a komu se kam vyřizuje přestup. Asi nejhorší ze všeho by bylo, kdyby se teď naštvaly obě strany (myšleno Arsenal a Manchester United). Borussia ho prostě nechce, protože mu končí smlouva po sezóně 2016/2017. A co je lepší, prodat ho teď za hezký peníz, nebo ho pak pustit zadarmo?

Foto: Facebook

reklama

reklama
reklama
reklama