Hora si užívá s novou partnerkou, Švantnerová mu vůbec nechybí

Že by si náhodou někdy zavzpomínal, jaké to bylo chodit s krásnou Nikol? To u Jakuba asi nehrozí. A není se čemu divit, chodí s minimálně stejně krásnou kočičkou.

JAKUB HORA (27) je teplickým fotbalovým Casanovou, která byl vždy vnímám jako šukničkář. Podobná vlastnost se mu v minulosti nevyplatila s ohledem na vztah s Nikol Švanternovou. Provalilo se to totiž a místo společného bydlení a lásky se jejich vztah rozpadl a už ho asi nikdo neslepí.

Na druhou stranu, sám fotbalista o to asi nemá zájem. Se svoji novou kráskou si totiž užívá a netají se tím. Často se jeho bloncka objeví na jeho instagramovém profilu. Naposledy zrovna, když si užívali wellnessu. Postavu asi nemá tak dokonalou, jako jeho bývalka, ovšem stydět se bezesporu nemusí.

Holt Hora je mezi ženami hodně žádaným chlapcem a je jasné, že i když je zadaný, tak po něm všude pokukují. Holt to s nimi asi umí, jinak by tak úspěšný nebyl. Zajímavé je, že Švantnerová nyní chodí s dalším teplickým fotbalistou. Asi tak trochu vyměnila kus za kus…

Komentáře

komentárů