Jágrova “kámoška” opět tasila zbraně. Tohle je pohled pro skutečné fajnšmekry

Lucka moc dobře ví, jakým způsobem je třeba zaujmout, aby to bylo maximálně efektivní. Také moc dobře ví, co má a nemá ukazovat a jak by se asi měla oblékat. 

LUCIE KOVANDOVÁ (24) je stále mladě vypadající českou modelkou, kterou už ze sebe nikdy neodpáře fakt, že spala u Jardy v posteli. Tohle se s ní navždy potáhne, nicméně je to bezesporu i výhoda, protože ji podobný příběh natolik proslavil, že jí dost možná i v minulosti, přítomnosti a budoucnosti přinesl nebo přinese nabídky navíc.

Krásná brunetka ale neponechává nic náhodě a příkladným způsobem si vede svůj Instagram. Ať je venku zima nebo pořádné horko, nemá problém s tím se ukázat v pořádně sexy módech. Naposledy nasadila tričko, ze kterého div že nevypadly její sexy vnady. K novému roku zase ukázala v plné kráse svůj dokonalý zadeček.

Kovandová oficiálně stále není zadaná. To je samozřejmě velmi dobrá zpráva pro všechny muže, kterým se líbí. Je ale jasné, že Lucka s žádným tuctovým chlapíkem chodit nebude. Bude třeba, aby byl nejen zajímavý, ale určitě i to, aby neměl hluboko do kapsy.

Komentáře

komentárů