Jde opět do sebe. Eliška Bučková cvičí jako o život. Co plánuje?

No konečně. Jiné fotky, než ty od rybníka nebo s rybou v ruce či s rybářem Jakubem Vágnerem bok po boku. Eliška evidentně opět začala cvičit a asi to myslí vážně, když to takhle instagramově dokumentuje.

ELIŠKA BUČKOVÁ (28) je stále velmi krásná žena, nicméně dlouho to vypadalo, že díky svému životu na vesnici u rybníka zabředne. Vypadalo to tak měsíce, roky, jelikož se i dost vyhýbala společnosti. Nebylo to ale nejspíše jen o ní, ale hlavně o jejím příteli, který žije trochu jiný život, než většina celebrit.

Nyní to ale vypadá, že se Eliška vrací zpátky do reálného světa. Nejen, že je občas i vidět na nějakých společenských akcích, ale dokonce se vrátila i ke cvičení. Svoji postavu navíc pravidelně dokumentuje a ukazuje se na Instagramu. Faktem je, že asi necvičí jen týden, protože vypadá parádně, je vyrýsovaná a bez nadsázky by se mohla vrátit na mola.

Něco podobného samozřejmě pozitivně kvitují i její fanoškové, ale mají také strach. Eliška totiž mívala v minulosti blízko k anorexii a často její postava byla až moc hubená. Teď je opět spíše jen kost a kůže a tak doufáme, že ví, co dělá a nepřehání to…

Komentáře

komentárů