Je bez Jágra šťastnější? Kopřivová si užívá

Vypadá to vypadá, že počáteční zamilovanost je ta tam. Veronika se jeví daleko šťastnější a přirozenější bez svého partnera. Je tohle začátek konce jejich lásky? 

VERONIKA KOPŘIVOVÁ (27) už se během vztahu s Jaromírem Jágrem stala celebritou, a pokud by se tito dva měli rozejít, rozhodně jí zůstane obrovsky početná skupina sledujících na sociálních sítích. Už jen právě díky tomu si může vydělávat pohádkové peníze. Dobře jí navíc funguje i její eshop s oblečením.

Samozřejmě peníze, které vydělal a ještě možná vydělá český hokejový bůh jsou trochu jinde, ale nevypadá to, že by byla Kopřivová úplně marná a bez něj by si nevěděla rady. Nyní si užívá u moře a vypadá to, že její Jaromír vůbec nechybí. Ten má sice po sezóně a volnější režim, ale ani tak je spolu tolik
nevidíme. Že by slova o prohlubující krizi byly opravdu pravdivé? Říká se, že na každém šprochu pravdy je trochu a nejspíše tomu nebude jinak ani v tomto případě. Většině fanoušků by se ale v případě rozpadu tohoto páru hodně ulevilo, přeci jen Kopřivová má i hodně odpůrců a veřejnost by raději viděla Jaromíra po boku jiné ženy. Klidně i Inny Puhajkové, se kterou mu to tolik slušelo.

Komentáře

komentárů