Kristýna Schicková je opravdu neskutečný kus. Podívejte se na její fotky z pláže!

Už jsme vás informovali o tom, že český supertalent Patrik Schick má luxusní sestřičku. Bereme ale jako povinnost vám všem ukázat její fotky z pláže, kde vystavuje své dokonalé tělíčko.

KRISTÝNA SCHICKOVÁ rozhodně nedělá ostudu svému slavnějšímu bratrovi Patrikovi, který v následující fotbalové sezóně bude čutat za slavný Juventus, spíše naopak. Jedná se o mimořádně krásnou dívku a proto nejspíše nikoho nepřekvapí, čím se živí. Ano, je to modeling a my musíme směle podotknout, že by vlastně byla škoda, kdyby to bylo jiné řemeslo.

Její tělo je totiž skutečným skvostem a je vidět, že sexy křivky mají jednoduše v rodině, protože Patrik se také může pochlubit svaly a minimem tuku. Kristýna vlastně díky slávě svého bratra nyní dostává v modelingu čím dál více nabídek. Možná to bude znít trochu nepatřičně, ale holt se na jeho slávě malinko přiživila. Pravdou ale je, že to je krásná dívka a my budeme jenom rádi, když uvidíme její další fotky.

Nejlépe pak, když bude v bikinách a hezky někdy na pláži, protože tam to Kristýně bezesporu sluší nejvíce. Nevěříte? Tak se sami podívejte do naší fotogalerie, kde najdete její snímky v plavkách. Její tělo vypadá, že se snad pro bikiny narodilo.

Foto: Instagram