Láska z nich po letech stále čiší. Jak to Kadeřábková s Kadeřábkem dělají?

Tajemství lásky v každém vztahu je jiné. U Pavla s Terezou je to nejspíše o tom, že si dokonale sedli. Navíc spolu netráví moc času a díky tomu se na sebe mohou stále těšit.

TEREZA KADEŘÁBKOVÁ (27) je u nás stále známější jako Chlebovská, tedy modelky, která se v minulosti dokonce stala Českou Miss. Před porodem to s ní nevypadalo dobře, hodně se spekulovalo i o anorexii. Ta se ale nepotvrdila a vypadá to, že je Tereza v tomto ohledu z nejhoršího venku.

Je jasné, že má velkou oporu ve svém manželovi Pavlovi Kadeřábkovi, který je skvělým fotbalistou hrajícím v německé Bundeslize. Samozřejmě nemá na rodinu tolik času, jako standardní tatínek, ale zase domů nosí velké peníze a díky tomu Tereza do rodinného rozpočtu nic přidávat nemusí.

Nedávno se oba objevili ve společnosti na předávání cen Fotbalista roku. Bylo na nich vidět, že se stále mají moc rádi a ta láska, která je spojila v nich koluje až dodnes. Mohli by tak dávat lekce, jak by měl vypadat spokojený pár a jak by měla láska vydržet klidně až na věky…

Předchozí článekJedinečné stroje na motocyklové výstavě Motosalon
Další článekMá je umělé nebo ne? Sporťačka a Jágrova bývalka se pořádně vyprsila

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno