Má je umělé nebo ne? Sporťačka a Jágrova bývalka se pořádně vyprsila

Momentálně bývalka JAROMÍRA JÁGRA (44) INNA PUHAJKOVÁ (30) zažívá jednu z nejlepších dovolených ve svém životě. Užívá si pauzu v televizi, a tak vyrazila do oblíbené destinaci v Dubaji. Odvázala se natolik, že se ukázala v hodně titěrných plavečkách, které odhalily hodně svůdný dekolt. Ten vypadá, že je trochu přifouknutý pomocí plastického chirurga.

Moderátorka nikdy nebyla žádná sexbomba, ani teď nemá žádné velké balony, ale podle tvaru a držení to vypadá, že si Inuška nechala pomoct odborníky, aby její prsa vypadala jako u patnáctileté holčičky, které vnady drží tam, kde mají. Nebo snad jde o tolik šikovné plavky, které i z plochého hrudníku udělají dvojky a ještě k tomu jako od plastického chirurga?

Vypadá to spíš na silikony, opravdu dobře udělané, protože vypadají hodně přirozeně a nejsou to žádné melouny jako třeba u její kolegyně HANY MAŠLÍKOVÉ (33), která by s nimi mohla z fleku hrát fotbal. Chválíme Innu za přirozenost a snad s nimi bude spokojen i její přítel, fotbalista PETR TLUSTÝ (30).

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno