Modelka, která ujíždí na fotbalistech, je pustila na svobodu! To je pohled!

Dovoluje si čím dál více a své tělo poodkryvá celé veřejnosti s čím dál větší odvahou. Evidentně se tahle modelka ničeho nebojí a je celkem jasné, že velmi brzy přijdou i fotky, kde vystaví úplně donaha.

NIKOL ŠVANTNEROVÁ (25) je další z řady modelek, která vysloveně ujíždí na fotbalistech. S jedním to nedopadlo a tak nyní randí s druhým a to dokonce ze stejného klubu. Kluci v Teplicicích si jí tak přehazují, jak horký brambor v nadneseném slova smyslu.

Krásná brunetka s luxusní postavou si je moc dobře vědoma svých ženských zbraní. Příroda jí totiž nadělila skutečně povedené poprsí a tak ho čím dál častěji vystavuje. Na jedné z posledních kampaní si dokonce vzala šaty, ze kterých jen s obrovskou dávkou štěstí nevykoukla její bradavka.

Sice to je škoda, ale na druhou stranu, i tak toho bylo vidět opravdu hodně. Trošku nám to připomnělo šaty, které pravidelně nosí Andrea Verešová a jejíž ňadra jsou už také mezi fanoušky modelingu notoricky známá. Tak třeba by Nikol jednou ráda byla podobně slavná. Jedno je jisté. Krásná je na to bezesporu dost.

Komentáře

komentárů