Nádherná Ester Sátorová. Tady Berdych zaservíroval přesně!

Víme to už delší dobu, ale opakování je matka moudrosti. Tomáš Berdych si jako svou manželku vybral prvotřídní krásku a rozhodně se v tomto ohledu může před svými tenisovými soky chlubit.

TOMÁŠ BERDYCH (32) a ESTER SÁTOROVÁ (25) tvoří šťastný a stále zamilovaná pár. Pokud jsme někdy měli u Tomáše pochybnosti při jakékoliv volbě, tak v tomto případě musíme konstatovat, že si snad ani lépe vybrat nemohl. Přesvědčit se můžete už jen na Instagramu krásné modelky, protože její fotky stojí za to.

Sátorová má luxusní postavu a navíc je maximálně atraktivní také v obličeji. Moc dalších tenistů podobně krásné přítelkyně nemá a je jasné, že většina z nich mlsně kouká po Ester. Jaké to asi musí být, když vám taková kočka fandí v hledišti, to se hned hraje jednodušeji, že?

Otázkou je, zda tito dva už plánují rodinu. Tomáš sice s tenisem neplánuje končit, ale je jasné, že za pár let už mu nic jiného nezbude. Ester je sice stále mladá, ale tak do pěti let určitě založit rodinu chtít bude. A na rovinu, tyto dva by se určitě rozmnožit měli. Krása a talent by mohla vytvořit další zajímavou osobnost.

Komentáře

komentárů