Nejvíce sexy česká tenistka současnosti? Seznamte se s Monikou Kilnarovou

Možná ji nikdo z vás ani nezná a možná ani nikdy znát nebude, to je klidně možné. Nicméně minimálně zaregistrovat byste jí měla. A dvojnásobně to platí pro všechny milovníky ženské krásy.

MONIKA KILNAROVÁ je mladičká česká tenistka, která má samozřejmě ty nejvyšší ambice. Zatím je sice neznámá, nicméně pomaličku polehoučku proráží a možná to bude mít díky jedné skutečnosti snadnější, než její vrstevnice. Tím důvodem není nic jiného, než její fyzická krása.

Ne nadarmo se jí pomalu, ale jistě začíná přezdívat „česká Eugenie Bouchard“. Kanadská kráska je takovým fenoménem světového tenisu v rámci krásy. Právě tohle srovnání tudíž musí Moniku minimálně těšit. A není to žádná nadsázka, Kilnarová je totiž pořádná kost.

Stačí si jen projet její instagramový profil a naleznete spoustu ultra sexy fotek včetně té poslední, která je z pláže v rámci její dovolené a nabírání energie na novou sezónu. Monika navíc není jako většina sportovkyň žádnou plochodrážnicí, ale má naopak i co nabídnout v oblasti hrudníku a to je co říct…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno