Neskutečný kusanec. Cibulkové je na těch kurtech doslova škoda

Na tenisových dvorcích působí vždy tak trochu jako buřtík. Jenže v reálném životě to je úplně o něčem jiném. Tam to totiž umí Dominika pořádně rozbalit a je to pořádná kočka.

DOMINIKA CIBULKOVÁ (28) je profesionální slovenskou tenistkou, která ale v poslední době na kurtech moc úspěchů nesbírá. Nedaří se jí, a proto má více času na své koníčky. Ve svém soukromém životě je totiž hodně aktivní na sociálních sítích a je jasné vidět její vášeň, kterou je luxus.

Cibulková navíc nikdy nebyla vzorem skromnosti, spíše naopak. Skromnost pro ní není ctnost. A tak se chlubí jak může. V minulosti se ráda ukazovala s drahými šperky nebo v luxusním oblečení. Občas se ale stane, že to přežene a pak je tak trochu pro smích. Ale to jí nevadí, protože se má přece dobře.

Na jedné ze společenských akcí se ale v nedávné době ukázala v tom nejlepším možném světle. A tam jí to opravdu neskutečně slušelo. Ukázala navíc, že v poslední době nejspíše trochu zhubla, protože její postavička byla opravdu takřka dokonalá. Takže, jen tak dál Dominiko a doufáme, že to brzy všem natřeš i na kurtech…

Komentáře

komentárů