Pevný jako skála. Tereza Voříšková ukázala svůj vysportovaný ZADEČEK

Někdy stačí málo, abychom my muži byli spokojení. Třeba takového sexy fotky krásné české herečky až dokáže pořádně potěšit. Však se sami podívejte, jakou dokonalostí je její zadeček.

TEREZA VOŘÍŠKOVÁ (28) patří k vůbec nejoblíbenějším českým herečkám a ono se není absolutně čemu divit. Skvěle totiž odehrála svou roli ve filmech Bobule a tím se nesmazatelně vryla všem českým divákům do paměti. A dokonce si dovolíme tvrdit, že už se z ní nikdy nevymaže.

Sice není tak aktivní, jako některé její herecké kolegyně, ale zase její fotky na Instagramu jsou často velmi blízké dokonalosti. Naposledy se pochlubila snímkem, který na první pohled nevypadá nijak zajímavě, ovšem když se na něj zadíváte pečlivěji, tak zjistíte, že je na něm ukázka její hlavní přednosti.

Tím je skvěle vytvarovaný zadeček, který na snímku působí, jako kdyby byl pevný jako skála. Je vidět, že si na něm Voříšková hodně zakládá a bezesporu dělá něco proto, aby takhle vypadal. Pro dolňáky je to bezesporu fotka týdne, o tom nemůže být pochyb.

Komentáře

komentárů