reklama

Růžička to schytává ze vše stran! Slavie po něm chce obrovskou částku!

sdílejte tento článek

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
WhatsApp

sdílejte tento článek

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
WhatsApp

Hokejový kouč VLADIMÍR RŮŽIČKA (52) je pod palbou ze všech stran. Hrozí mu dlouhé vězení a ještě musí platit jako mourovatý. Nejspíše se mu teď klidně nespí!

Další problém pro bývalého reprezentačního trenéra. Nejenom, že čelí obvinění ze zpronevěry a hrozí mu i několikaleté vězení, ale nyní má další velký průšvih. Hokejová Slavia po něm totiž chce 500 tisíc korun, tedy částku, kterou si vzal od otce jednoho z hráčů! „Částka byla sice obviněným následně vrácena dárci. Nikoli však společnosti HC Slavia Praha, navíc se tak stalo až se značným časovým odstupem a po urgencích ze strany Palaščáka, z čeho je možno dovodit úmysl obviněného finanční prostředky si ponechat,“ řekla Lucie Písecká, která je žalobkyní.

No, Růža to má opravdu složité. Jediné příjemné okamžiky nyní zažívá se svoji mladičkou přítelkyní. Byl s ní k vidění i během přípravy na šampionát v Rusku, jak ji ocumlával v ochozech O2 arény. Uvidíme, jestli na něj počká, když půjde za katr! Jelikož je to je děvče, co se dříve točilo u tyče, tak nejspíš nebude vzorem věrnosti. Růža navíc už není nejbohatší a moc velké kapesné jí na vyplnění své nepřítomnosti nejspíše nebude moci nabídnout.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama
reklama
reklama