Souložil se 600 ženami a organizoval erotické párty! Ano, i takový může být sportovec!

Tomu říkáme výkon. Mít sex s rovnou se šesti stovkami žen, to se každému muži nepoštěstí a už vůbec, pokud dělá profesionální sport. Tenhlé chlápek může mnoha mužům sloužit jako nedostižný idol.

Ještě k tomu všemu to totiž dokázal hráč kriketu, což je sport gentelmanů. Těžko říct, jestli TINO BEST (34) všechny ženy sbalil na své vybrané chování, ale vzor tohoto sportu pro děti to po této stránce asi nebude.

Ve své knize totiž stejně dobře jako kriket popisuje i svoje sexuální dobrodružství. „Byl jsem prostě kanec. Nevím to přesně, ale měl jsem sex nejméně s 600 ženami. Ale spíš jich bylo více,“ přiznal Best. K tomu ještě hrdinně přidal, že sice často byl se ženami sám, ale někdy také s celým svým mužstvem pořádal erotické párty.

Největší slabost měl pro ženy z Austrálie, ty lovil nejvíce. „Všude, kde jsem byl, tam mě to s babama šlo. Hned po reprezentačním zápasu jsem nějakou ulovil, týden co týden jsem byl s 5-6 ženami,“ chlubí se. „Když jsme neměli zápas, tak jsem šel vždy na lov.“ Rekord prý má z roku 2005, kdy během 41-denního pobytu v Austrálii měl sex s čtyřiceti dívkami. Také prý došlo na momenty, kdy měl čtyři zároveň. Ale to pak nebyl problém, aby mu někdo pomohl. Holt není nad dobré kámoše…

Foto: archiv

Komentáře

komentárů