Sporťačka Puhajková to vytasila: Takhle vypadám bez šminek

Všichni jsme pořád toužili vidět to, co mohl každé ráno několik let sledovat Jaromír Jágr. Obličej Inny Puhajkové bez šminek byl velkou neznámou, ovšem dohady skončily.

INNA PUHAJKOVÁ (31) má nejspíše velké sebevědomí, jinak si moc nedovedeme vysvětlit, proč tohle udělala. Rodačka z Ukrajiny se totiž rozhodla ukázat světu to, co většina celebrit neudělá, jelikož se za svůj přirozený vzhled jaksi stydí. Bývalá Jágrova partnerka je ale výjimkou a s pravdou ven šla velmi ochotně.

Co vlastně Inna ukázala? No sama sebe nez makeuou, filtru a podobných vymoženoší dnešní době. Prostě ukázala tvář takovou, jakou má doopravdy ráno, když se probudí. Musíme říct, že bychom se jí určitě nelekli, ale zase na druhou je vidět, jak moc dokáže make-up v dnešní době žena zkrášlit.

Tak uvidíme, s čím přijde Inna v budoucnosti. Každopádně díky této skutečnosti získala další hromadu fanoušků, kteří ji nyní budou obdivovat a toužit po tom, aby jí měli v posteli a tak spoustu fanynek, které nyní seberou sebevědomí a budou se chtít také ukazovat. No, tak snad se moc nelekneme…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno