Uživila by se jako modelka? Kristýna Plíšková to zkouší

Myslí snad na zadní vrátka a chce si přidělávat i modelingem? No, možná to tak Kristýna Plíšková opravdu plánuje. Na druhou stranu, když se upraví a přidá se i šikovná ruka člověk, co umí s filtrem, výsledek je solidní.

KRISTÝNA PLÍŠKOVÁ (26) žije tak trochu ve stínu svého dvojčete Karolíny. Vždyť právě ona dosahuje lepších výsledku v tenise, který dělají obě. Je to pro ní samozřejmě těžké, ale mají spolu parádní vztah, takže to nejspíše neřeší. Na druhou stranu je pro ní ale i motivací, aby se zlepšovala.

Plíšková ale cítí, že si může vydělávat i jinak. Zkouší snad fotomodeling? Na jejím Instagramu se objevily fotky, které pohrávání si s touto myšlenkou poměrně dost nahrávají. Kristýna patří určitě k těm hezčím tenistkám na okruhu, ale zase na krásky jako je Eugenie Bouchard nebo Caroline Wozniacki nemá.

Na druhou stranu je vždy příjemné vidět obecně tenistky i jinak než ve upocených tričkách s raketami v ruce. A pohled na Plíškovou rozhodně příjemný byl, fotky se totiž podařily na jedničku a jednou se s nimi určitě bude moct pochlubit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno