reklama

Vítězka soutěže s Charouz Racing System: Tereza F1 miluje odmalička

sdílejte tento článek

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
WhatsApp

sdílejte tento článek

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
WhatsApp

Pro někoho mohlo být překvapením, že soutěž na instagramovém profilu české stáje v seriálech F2 a F3 Charouz Racing System vyhrála mladá slečna. Kdo ale zná Terezu Tulcovou tak ví, že to žádná náhoda nebyla. Formuli má zkrátka v krvi.

Na Instagramu Charouz Racing System běžela soutěž o reklamní trička či čepice. Vyhrát mohl každý, kdo správně odpověděl na otázku, který z bývalých šampionů F1 se zúčastní slavnostního křtu knihy „F1 Greats“ v Praze. Nakonec nebylo třeba losovat, protože správně odpověděli pouze dva lidé. Zástupci Charouz Racing System se tak rozhodli, že ocení oba dva. Protože uhodnout, že se v české metropoli objeví Mika Häkkinen, nebylo vůbec snadné. Drtivá většina soutěžících totiž tipovala Emersona Fittipaldiho. Logicky, protože právě s ním  a jeho vnuky a synem Charouz Racing System úzce spolupracuje.

Jak je tedy možné, že Tulcová trefila Häkkinena? Zeptali jsme se jí: „Měla jsem dva tipy, Häkkinena a Fittipaldiho. Ale ráno jsem na Instagramu viděla, že Fittipaldi je ve Španělsku. Zároveň na Primě ukazovali, že je Mika Häkkinen v České republice. Takže to bylo docela jednoduché.“ Přitom tahle mladá studentka zdravotnické školy dobře ví, o čem mluví. Formule 1 je totiž jejím koníčkem stejně, jako jejího tatínka. A možná i ona sama bude brzy slavná – věnuje se totiž modelingu, zároveň je influencerkou a youtuberkou.

Knihu F1 Greats můžete zakoupit zde: https://www.motorsportlegends.cz/shop/

reklama

reklama
reklama
reklama