Vyžle bez ženských předností? Ester Berdychová není pro každého

Manželka našeho v současnosti nejlepšího tenisty Tomáše Berdych je lehce kontroverzní osůbkou. Modelky její tělo obdivují, ovšem obyčejní lidé spíše kritizují. Na které straně jste vy?

ESTER BERDYCHOVÁ (24) je rozená jako Sátorová a má také velmi kladný vztah k tenisu. Prý právě tato skutečnost způsobila, že se dala s Tomášem dohromady natolik, že jsou nyní manželé a doprovází ho na prakticky všechny turnaje. Nechybí dokonce ani v Austrálii, kde se Tomáš pokusí letos navázat na své předešlí úspěchy, kdy tu hrál i v semifinále.

Jedná o se modelku, která disponuje skutečně velmi hubeným tělem, dokonce se nám zdá, že v poslední době opět ztratila na váze a nejvíce je to vidět na jejích prsou, která už jsou tak drobná, že prakticky neexistují. Co na to asi říká její Tomáš, líbí se mu to?

Je jasné, že za tímto tělem je skryta opravdu velká práce a není to jen cvičení. Je to bezesporu celkový životní styl a hlavně strava. Každopádně Ester, jako modelka, to už má zažité a je jasné, že podobnou rutinu dokáže dlouhodobě udržet..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno